Warsztaty i konkurs na TikToku, czyli Tydzień Bibliotek w Planecie 11 [AUDIO]

2022-05-10 15:36

Trwa XIX Tydzień Bibliotek. Z tej okazji wyjątkowo dużo dzieje w olsztyńskiej Bibliotece Multimedialnej Planeta11. Zaczęło się happeningu na starym mieście, zakończy mocną partyjką planszówek. Szczegóły w artykule.

ZDROWY KOKTAJL KASI WĘSIERSKIEJ [ASMR] | ESKA XD - Fit vlog #48

Biblioteka – świat w jednym miejscu

Pod takim właśnie hasłem odbywa się tegoroczne święto bibliotek. Udział w wydarzenie bierze Planeta 11. Program tego, co w wypożyczalni dzieje się z okazji Tygodnia Bibliotek jest imponujący. Wiele propozycji skierowanych jest do młodych czytelników.

Mamy Planetarny Konkurs TikTokowy. Między 9 a 14 maja nagraj filmik promujący czytelnictwo, nasza bibliotekę Planetę 11, nasze zbiory – wykaż się kreatywnością i pokaż, że biblioteka to fajne miejsce. Warunek jest jeden: Filmik musi być nagrany w Planecie 11. gotowy link z filmikiem Wyślij na adres: jacek.smolka@planeta11.pl -mówi kierownik Planety 11 Jacek Smółka. - wcześniej możesz zainspirować się podczas udziału w Warsztatach Kreatywnego Myślenia. Są one adresowane są do młodzieży w wieku od 12 do 16 lat. Warto przygotować się na inspirujący trening umysłu oraz dobrą zabawę. Warsztat poprowadzi Aga Kacprzyk – autorka powieści, książek dla dzieci, blogerka i dziennikarka, twórczyni licznych podcastów.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film

Wydarzenia w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek w Planecie 11:– 6.05 (piątek), godz. 12:30 – happening przy scenie Staromiejskiej promujący Tydzień Bibliotek (wspólnie z WBP)

– 8.05 (niedziela) – Dzień Bibliotekarza sentymentalna fotogaleria zespołu P11 na stronie, FB i Instagramie ;]

– 9.05 (poniedziałek), godz. 19:30 – Planetarny Klub Filmowy pokaz filmu z 2020 r. w reż Andersa Thomasa Jensena (+ dyskusja)

– 11.05 (środa),godz. 17:00 – spotkanie z Karoliną Wiaczewską (śpiewaczka operowa, pisarka i malarka) – spotkanie ze sztuką

– 11.05 (środa), godz. 18:00 – Planetarny Klub Czytelniczy dyskusja o książce “Sklepik z marzeniami” Stephena Kinga

– 12.05 (czwartek), godz. 16:00 – warsztaty kreatywnego myślenia prowadzenie: Agnieszka Kacprzyk, wiek uczestników: 12-16 lat, zapisy: jacek.smolka@planeta11.pl

– 14.05 (sobota), godz. 10:00 – planszówki w Planecie 11 spotkanie miłośników gier planszowych

 

Tydzień Bibliotek w Planecie 11
Autor: materiały organizatora Tydzień Bibliotek w Planecie 11

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE