Warmia Energa rozpoczyna sezon. Olsztynianie będą grać w Biskupcu

2021-09-16 15:02
Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej
Autor: Warmia Energa Olsztyn Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej

Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej. W czasie modernizacji hali Urania, olsztynianie domowe mecze będą rozgrywać w Biskupcu.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Inauguracja Ligi Centralnej już w sobotęW najbliższą sobotę podopieczni Jarosława Knopika zagrają w Biskupcu w 1. kolejce sezonu 2021/2022. Warmia Energa Olsztyn podejmie Padwę Zamość.

Nowa liga, nowa hala. Cieszymy się, bo już jest czas, aby po tych ciężkich przygotowaniach pokazać nową Warmię, nowy zespół, na nowej hali, i żeby ta gra się układała i żeby te wyniki były pozytywne. W tym sezonie ułożyło się tak, że kibice zobaczą sporo twarzy, które już znają. Trzon składu, znany z poprzedniego sezonu został bez większych zmian – mówi trener olsztyńskiego zespołu, Jarosław Knopik. Pytany o cel na ten sezon, odpowiada: Jeśli chodzi o cele, które postawił nam zarząd to górna połówka tabeli. Chcielibyśmy być w tej lidze, która liczy 14 zespołów na miejscach od pierwszego do siódmego, ale my sportowcy chcemy najwyższego celu, więc chcemy walczyć o to by zająć pierwsze miejsce. To miejsce jest premiowane awansem do ligi zawodowej. Nikt w tej lidze nie chce walczyć o utrzymanie , tylko o te cele wyższe. Postaramy się, aby ta hala w Biskupcu była niezwyciężona.

Posłuchaj: o inauguracji sezonu z trenerem Warmii Energa Olsztyn Jarosławem Knopikiem rozmawia Andrzej Brzozowski

Warmia Energa Olsztyn w Lidze Centralnej

Powstała nowa liga. Z tych grup, w których grały zespoły I ligi, awansowały po trzy najlepsze zespoły i powstała liga centralna, takie pełne zaplecze ligi zawodowej. Liga liczy czternaście zespołów, rozrzuconych po całym kraju. Emocje będą niesamowite i zapewniam , ze do 60 minuty te emocje będą na hali w Biskupcu – mówi Jarosław Knopik, trener olsztynian.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?

Mecz Warmia Energa Olsztyn - Padwa Zamość [Liga Centralna, 1. kolejka], sobota, 18.09, Zespół Szkół w Biskupcu

Olsztynianie trenują w pełnym składzie i w zespole panuje dobra atmosfera. Do pełnego treningu wrócił Marcin Laskowski, który również pali się do gry. W zespole bardzo dobrze zaaklimatyzowali się nowi zawodnicy: Dominik Stępień, Dawid Reichel, Łukasz Orlich i Michał Safiejko. To oznacza, że Jarosław Knopik będzie miał do dyspozycji całą osiemnastkę, z której wybierze tych, którzy zmierzą się z Padwą Zamość w sobotnie popołudnie (mecz o godzinie 17:00).

Kids Camp powered by Energa SA

Kilka minut po spotkaniu odbędzie się trening dla dzieci z udziałem zawodników Warmii Energa Olsztyn.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE