W piątek licytacja wyposażenia hali Urania. Te przedmioty będzie można kupić [LISTA]

2021-04-21 10:03
W piątek licytacja wyposażenia hali Urania. Te przedmioty będzie można kupić [LISTA]
Autor: Wikimedia Commons W piątek (23 kwietnia) odbędzie się licytacja wyposażenia hali Urania

W najbliższy piątek (23 kwietnia) w Hali Widowiskowo – Sportowej Urania w Olsztynie odbędzie się licytacja wyposażenia obiektu. Będzie można nabyć między innymi nagłośnienie stałe, kosze najezdne do koszykówki czy też przenośny zestaw oświetleniowy. Szczegóły w artykule.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie poinformował o licytacji wyposażenia pochodzącego z Hali Widowiskowo – Sportowej Urania, która odbędzie się w piątek (23 kwietnia) o godzinie 12.00. Chętni do nabycia wystawionych przedmiotów będą musieli wpłacić wadium wynoszące 10 proc. wartości tych rzeczy.

Cena wywołania w pierwszym terminie licytacji ma wynosić 100% wartości szacunkowej rzeczy ruchomych, natomiast w drugim terminie licytacji cena wywoławcza może zostać obniżona maksymalnie o 20 % wartości szacunkowej podanej w pierwszym przetargu.

- Licytację uważa się za niedoszłą do skutku, jeżeli nie weźmie w niej udziału przynajmniej jeden uczestnik, jak również gdy żaden z uczestników nie zaoferuje nawet ceny wywołania powiększonej o pierwsze minimalne postąpienie - czytamy  w obwieszczeniu o licytacji publicznej.

Przedmioty można obejrzeć do czwartku (22 kwietnia) w godzinach 8.00 – 14.00. Więcej informacji zostało podanych na stronie internetowej OSiR.

Raport z anteny 20.04, godz.10
Licytacja wyposażenia hali Urania. Lista przedmiotów
Autor: OSiR Olsztyn Licytacja wyposażenia hali Urania. Lista przedmiotów

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE