W Olsztynie zrekonstruowano mieszkanie rodem z PRL. Można się w nim rozgościć [WIDEO]

2021-05-05 9:00
Nowa wystawa w Zajezdni Trolejbusowej w Olsztynie Domek bez adresu
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Nowa wystawa w Zajezdni Trolejbusowej w Olsztynie "Domek bez adresu"

Zawsze marzyliście o tym, by przenieść się w przeszłość? Teraz macie taką możliwość! W Zajezdni Trolejbusowej w Olsztynie otwarto nową wystawę "Domek bez adresu". Zupełnie za darmo możemy rozgościć się w mieszkaniu rodem z PRL-u. Znajdziemy tam meblościankę, stylowe radioodbiorniki, kineskopowy telewizor i wiele innych.

Miejski Ośrodek Kultury we współpracy klasycznajazda.pl stworzył unikatową wystawę pod nazwą "Domek bez adresu", która przenosi nas do czasów PRL-u. Znajdziemy ją w Zajezdni Trolejbusowej przy ulicy Knosały w Olsztynie. Jest otwarta do końca czerwca - od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-17, a w soboty i niedziele od 11 do 18.

- Proponujemy Państwu unikatową wycieczkę w przeszłość. Zapraszamy do mieszkania rodem z PRL, które postaramy się możliwie wiernie zrekonstruować. Meblościanka, dywan, sprzęty domowego użytku, stylowe radioodbiorniki, kineskopowy telewizor, telefon z czarnego bakelitu… A gdy już nacieszymy się aromatem mebli na wysoki połysk z początku lat 70., zapraszamy na wyobrażoną wycieczkę, tym razem wraz z domkiem przenośnym czyli przyczepą campingową produkcji krajowej. Schowane głęboko wspomnienia i majaczące powidoki z lat minionych będą miały szansę zmaterializować się raz jeszcze. Wystawie towarzyszyć będzie unikatowa polska muzyka z lat 70. wybrana z najlepszych płyt wydanych przez wytwórnię płytową GAD Records - zachęca Miejski Ośrodek Kultury.

Raport z anteny 04.05, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE