W Olsztynie nic się nie dzieje? Zmień to – ruszył konkurs MOK-u

2021-09-22 15:21
Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu Desant Kultury
Autor: MOK Olsztyn Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu "Desant Kultury"

Po raz czwarty MOK Olsztyn rozpoczął operację "Desant Kultury". Jest to otwarty konkurs na realizację autorskich projektów kulturalnych. Poszukiwani są ambitni i kreatywni ludzie, gotowi na dłuższą współpracę.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Jeśli uważasz, że jakość lokalnego życia kulturalnego pozostawia wiele do życzenia, weź sprawy w swoje ręce. Miejski Ośrodek Kultury daje szansę młodym twórcom.

Do 30. września czekamy w MOK-u na autorskie projekty kulturalne, które chcielibyście realizować wspólnie z nami, z mieszkańcami, które być może są unikalne, których brakuje w Olsztynie. To jest główne założenie, projekt autorski, przelany na papier i złożony do Miejskiego Ośrodka Kultury. My zajmiemy się naborem uczestników, dajemy Wam salę, dajemy potrzebny sprzęt. Płacimy oczywiście za pracę, to nie jest tak, że to są działania wolontariackie. Warunek jest taki, że trzeba z grupą warsztatową pracować raz w tygodniu przynajmniej przez dwie godziny, projekt jest ośmiomiesięczny i powinien się kończyć finałem, końcowym efektem. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej olsztyńskiego MOK-u, tam znajduje się regulamin, karta zgłoszeniowa i wszystko co jest potrzebne, żeby złożyć projekt do 30. września – mówi Aneta Kasperek-Palińska z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Posłuchaj: o konkursie "Desant Kultury" mówi Aneta Kasperek-Palińska z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie
Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu Desant Kultury
Autor: MOK Olsztyn Rozpoczęła się czwarta edycja konkursu "Desant Kultury"

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE