Tragiczny wypadek pod Lidzbarkiem. Zginęła 25-letnia kobieta. Była pasażerką [ZDJĘCIA]

2022-10-06 10:17

Pod Lidzbarkiem, na trasie Gutowo - Piaseczno, doszło do tragicznego wypadku. Auto marki Honda Accord uderzyło w przydrożne drzewo. Kierowca został przetransportowany do szpitala, niestety 25-letnia pasażerka zginęła na miejscu.

Śmiertelny wypadek pod Lidzbarkiem

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (5 października) około godziny 21.00 na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Gutowo-Piaseczno w gminie Lidzbark. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Honda Accord jadąc w kierunku miejscowości Brodnica, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował, a następnie uderzył w drzewo. 

W wypadku zginęła 25-letnia mieszkanka Brodnicy

Na skutek zdarzenia śmierć poniosła pasażerka pojazdu, 25-letnia mieszkanka Brodnicy. 26-letniego kierującego z ogólnymi obrażeniami ciała karetka pogotowia przetransportowała do szpitala w Brodnicy. Mieszkaniec gminy Lidzbark był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.  

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku.

Olsztyn. Piraci drogowi na al. Warszawskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE