Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach 2023. Kiedy się odbędzie? Co w programie?

2023-01-24 11:20
Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach 2023. Kiedy się odbędzie? Jakie atrakcje zaplanowano?
Autor: Starostwo Powiatu Olsztyńskiego Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach 2023. Kiedy się odbędzie? Jakie atrakcje zaplanowano?

Przed nami kolejna, dziewiąta już, edycja Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach. Organizatorzy szykują wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich będą pokazy akrobacji lotniczych wykonywanych przez mistrzów świata. Co jeszcze w programie? Kiedy dokładnie odbędzie się Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach? Szczegóły poniżej.

Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach 2023. Kiedy się odbędzie?

Po frekwencyjnym sukcesie reaktywowanego VIII Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach, który 10 lipca 2022 roku zgromadził na lądowisku w Gryźlinach ponad 12 tysięcy osób, organizatorzy zapraszają na kolejną edycję wydarzenia. IX Rodzinny Piknik Lotniczy "Pod Niebem Kopernika" w Gryźlinach odbędzie się w niedzielę 9 lipca 2023 roku w godzinach od 12.00 do 20.00.

Co w programie Rodzinnego Pikniku Lotniczego w Gryźlinach?

Piknik zapowiada się niezwykle ciekawie. W programie pokazy akrobacji lotniczych wykonywanych przez mistrzów świata, najlepszych polskich akrobatów, zespołów i formacji akrobacyjnych, statków powietrznych Wojska Polskiego, zabytków, sportowych i wielu, wielu innych.

— Będzie wiele atrakcji. Szykujemy kilka niespodzianek razem ze starostwem olsztyńskim. Staramy się chociażby, żeby przyleciały do nas samoloty wojskowe. Być może będą pokazy spadochronowe, ale też grup akrobatycznych — mówi Michał Kontraktowicz, wójt Gminy Stawiguda.

Szczegóły wydarzenia będą ogłaszane w najbliższym czasie.

Rzuciła korpo i ruszyła w świat na motocyklu. Aleksandra Trzaskowska | Tak trzeba żyć #23 Eska Rock
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE