Córeczka Hardkorowego Koksa ma imię... jak bogini

2020-01-07 13:00
Robert Burneika na spacerze z żoną Kają Kędzierską i córeczką
Autor: Instagram: Robert Burneika

Pod koniec października Robert Burneika i ostrołęczanka Kaja Kędzierska zostali rodzicami. Tajemnicą było jednak imię ich pierwszej córeczki. Wyjawili je dopiero podczas rozmowy z Kingą Burzyńską w Dzień Dobry TVN. To prawdziwa grecka bogini!

Życie Roberta Burneiki diametralnie się zmieniło. Kulturysta po raz pierwszy został ojcem. 28 października na świat przyszła jego pierwsza córeczka - Gaja. Rodzice nie chcieli publicznie zdradzać imienia dziecka z jednego powodu. Bali się, że zyska ono szybko na popularności i większość dzieci będzie nazywać się tak samo.

Pierwsze dni po porodzie były dla Roberta i Kai nieco stresujące. Jednak szybko oswoili się z nową sytuacją i już po 4-5 dniach zabrali Gaję na spacer. Dziewczynka przebywa z nimi również na siłowni. 

- Zauważyliśmy, że ona lubi towarzystwo. Gdy jest dużo ludzi, to ona śpi sobie spokojnie. To samo jest na siłowni. Gdy jest głośno, rzucamy ciężarami, ona sobie śpi, zadowolona jest - mówił Robert Burneika. Ostrołęczanka z kolei zdradziła, że starają się dzielić obowiązkami. Ona przewija maleństwo, a Robert wyrzuca pieluchy.

Burneika opublikował również na Instagramie zdjęcie ze spaceru ze swoją rodziną. Fani próbowali zgadywać, jakie imię nosi dziewczynka. Niektórzy nawet żartowali, że na pewno "hardkorowe".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE