Poczta Polska sprzedaje nieruchomości na Warmii i Mazurach. Domy i działki w atrakcyjnych cenach [ZDJĘCIA]

2022-07-08 13:19

Marzy ci się domek położony w sielskiej warmińsko-mazurskiej wsi, ale nie masz zbyt dużych oszczędności, o kredycie już nie wspominając? Nic straconego! Nieruchomości w atrakcyjnych cenach oferuje Poczta Polska. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

Warmia i Mazury to jeden z piękniejszych regionów Polski słynący przede wszystkim z malowniczych jezior. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym województwie swoje posiadłości ma wiele popularnych gwiazd, takich jak m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Anna Dereszowska czy też Dorota Szelągowska. Niestety nie wszyscy mają tyle oszczędności, by sobie pozwolić na zakup działki i budowę wymarzonego domu. Warto jednak śledzić oferty sprzedaży nieruchomości wystawiane przez Pocztę Polską. Budynki oferowane przez państwową instytucję może nie są w najlepszym stanie, ale ceny za to mają atrakcyjne.

Poczta Polska sprzedaje nieruchomości na Warmii i Mazurach. Domy i działki w atrakcyjnych cenach

Aktualnie nieruchomości na sprzedaż od Poczty Polskiej w województwie warmińsko-mazurskim znajdują się w takich miejscowościach jak: Nowe Miasto Lubawskie, Marwałd, Stare Juchy, Ukta, Kamionki, Łążyn, Sątopy Samulewo, Jedzbark oraz Skandawa. Wszystkie oferty ze zdjęciami znajdziesz w galerii poniżej.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE