Piłka ręczna: Domowe starcie Warmiaków. Tym razem bez wsparcia kibiców

2020-10-24 12:20
Warmia Energa Olsztyn
Autor: O!FILM (Radosław Walaugo) Warmia Energa Olsztyn o punkty powalczy w Olsztynie!

W 6. kolejce spotkań I ligi piłki ręcznej (gr.A) do Olsztyna zawita zespół Gwardii Koszalin. Jeśli zagramy na swoim poziomie, bez dużej ilości błędów, to trzy punkty powinny pozostać w Olsztynie - mówi Marcin Malewski rozgrywający Warmii Energa Olsztyn. Mecz w Uranii (g. 17.00) odbędzie się bez udziału kibiców. Pojedynek będzie można zobaczyć w sieci! Szczegóły na ESKA Olsztyn.

W Warmii panuje bardzo dobra atmosfera po ostatnim udanym występie z Żukowie. Cieniem na atmosferę kładą się niestety absencje: Szymona Hegiera, Jakuba Kozłowskiego i Adriana Chełmińskiego. Szczególnie brak tego ostatniego jest zauważalny, bo Adrian stanowił istotny element taktyki trenera Jarosława Knopika i miał odpowiadać za kreowanie gry. Na szczęście, jak pokazał ostatni mecz, koledzy świetnie potrafią wypełnić rolę rozgrywającego. Warmiacy od tygodnia mieli okazję przygotowywać się pod rywala. Szkoleniowiec Warmii Energa Olsztyn stawia na żelazną taktykę. Podkreśla to także lider zespołu, Marcin Malewski.

– Tak naprawdę, największym przeciwnikiem jesteśmy my sami dla siebie. Jeśli zagramy na swoim poziomie, bez dużej ilości błędów, to trzy punkty powinny pozostać w Olsztynie – mówi rozgrywający Warmii Energa Olsztyn.

Warmia Energa Olsztyn
Autor: Warmia Energa Olsztyn Warmia Energa Olsztyn - Gwardia Koszalin

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Z tego powodu klub przygotowuje relację na żywo, która będzie prowadzona na fun page’u Warmii Energa Olsztyn https://www.facebook.com/WarmiaEnerga/

  • OKPR Warmia Energa Olsztyn – KSPR Gwardia Koszalin
  • sobota, 24.10.2020, Hala Urania - godz. 17:00
  • mecz bez publiczności [transmisja online na FB]
Nocne protesty kobiet na ulicach Warszawy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE