Pięć koncertów, dla których warto zaplanować urlop na Warmii i Mazurach

2020-01-28 12:00
Festiwale na Warmii i Mazurach
Autor: pexels.com

Wakacyjny urlop warto zaplanować już teraz. Zastanawiasz się, dokąd pojechać? Podajemy 5 powodów, dla których warto ten czas spędzić właśnie na Warmii i Mazurach.

Warmia i Mazury to nie tylko Kraina Wielkich Jezior. To właśnie tu latem odbywają się najlepsze i najpiękniej położone muzyczne festiwale. Miłośnicy dobrej muzyki będą mieli w czym wybierać. Na większość z planowanych imprez ruszyła już przedsprzedaż biletów.

Naturalnie Mazury Festiwal

Pierwszy lipcowy weekend warto zarezerwować sobie na najbardziej huczną imprezę z muzyką rockową i alternatywną w północno-wschodniej Polsce. Naturalnie Mazury Festiwal odbędzie się w dniach 2-4.07.2020 w Węgorzewie. Na scenie wystąpią: Sosnowski, Organek, Waglewski Fisz Emade, Barbara Wrońska, Baika, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Król, Ralph Kaminski oraz Lipali. Cały line-up festiwalu powinien być znany do końca stycznia.

Olsztyn Green Festiwal

Jeżeli wolisz bawić się z Natalią Przybysz, Muńkiem Staszczykiem lub duetem Karaś/ Rogucki przyjedź na Olsztyn Green Festiwal. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 14-16 sierpnia 2020 na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel. Oprócz dobrej muzyki, warto zaplanować czas na spotkania z muzykami po ich występach. Będą też fashion trucki i food trucki z kuchnią z całego świata.

Ostróda Reggae Festiwal

Znajdzie się też coś dla fanów reggae. Od 9 do 12 lipca będzie trwał ostródzki reegae festiwal. Znane są już pierwsze gwiazdy, które podgrzeją atmosferę imprezy. Wśród nich JULIAN MARLEY & THE UPRISING, INNA DE YARD, MAX ROMEO & XANA ROMEO oraz JAMARAM meets JAHCOUSTIX.

Mamry Music Festiwal

Z kolei na Mamry Music Festiwal wraca gwiazda pierwszej edycji koncertu, Nina Suerte. To nie lada gratka dla miłośników hardstylowych brzmień. Na Plaży Mamry w Węgorzewie podczas festiwalu wystąpią również: GROMEE, MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, EXATION. Koncerty odbędą się 8 sierpnia 2020r.

Największa studencka impreza w Polsce. Kortowiada!

Już po raz 61. studenci spotkają się w Olsztynie na jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce. W 2020 roku Kortowiada potrwa od 20 do 24 maja. Znani są również pierwsi artyści, którzy rozkręcą zabawę. Swoją obecność na Kortowiadzie potwierdzili: Daria Zawiałow, Wilki, duet Karaś/ Rogucki, HOOK oraz Łydka Grubasa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE