Olsztyński Bieg Niepodległości 2021. Ważne informacje na czwartek 11 listopada [ZDJĘCIA]

2021-11-09 14:28

W czwartek 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości, w stolicy Warmii i Mazur odbędzie się Olsztyński Bieg Niepodległości. Do rywalizacji na dwóch dystansach zgłosiła się zaskakująco duża liczba uczestników. W galerii zdjęć przypominamy, jak było dwa lata temu.

Otwarcie Alei Sław Olsztyńskiego Sportu

IV edycja Olsztyńskiego Biegu Niepodległości

Po roku przerwy z powodu pandemii, do Olsztyna powraca jedno z najbardziej lubianych wydarzeń biegowych. Do IV Olsztyńskiego Biegu Niepodległości zgłosiło się ponad pół tysiąca biegaczy. Rywalizacja odbędzie się na dystansach 5 i 10 km. Start i meta zlokalizowane będę na Plaży Miejskiej w Olsztynie.

11. listopada w tym roku na Plaży Miejskiej, startujemy z dwoma dystansami : pięciu i dziesięciu kilometrów. Dystans pięciokilometrowy ma start o godzinie 10:11, dystans dziesięciokilometrowy startuje o 11:11, zachęcamy wszystkich do spotkania się na Plaży Miejskiej, żeby tak wszyscy byli już o 9:30 na miejscu, żeby zrobić tłum i gwar dla zawodników. Będziemy mieli ponad pięciuset biegaczy na trasie, także będzie biało-czerwono, będzie fajnie. Zachęcamy do przyniesienia szalików biało-czerwonych, flag swoich i innych elementów patriotycznych. Pokażmy, że kochamy Polskę i wspieramy się w bieganiu i nie tylko – mówi koordynator Olsztyńskiego Biegu Niepodległości Przemek Róziecki.

Posłuchaj: z Przemkiem Rózieckim, koordynatorem Olsztyńskiego biegu niepodległości rozmawiał Andrzej Brzozowski
Sonda
Czy wybierasz się na IV Olsztyński Bieg Niepodległości?

Żywa flaga powstanie w Olsztynie po raz czwarty. Bieg Niepodległości odbędzie się na plaży miejskiej. Linia startu i mety usytuowane będą obok kapitanatu na ścieżce Alei Sław Olsztyńskiego Sportu. Wydarzenie poleca Radio Eska.

bieg niepodległości

i

Autor: materiały organizatora Olsztyński Bieg Niepodległości

Harmonogram Olsztyńskiego Biegu Niepodległości

10:05 Rozgrzewka przed biegiem 5 km.

10:11 Start biegu 5 km.

10:55 Licytacja charytatywna piłki futbolowej z autografem Roberta Lewandowskiego (RL9).

11:00 Rozgrzewka przed biegiem 10 km.

11:11 Start biegu 10 km.

11:15 Dekoracje laureatów biegu 5 km.

12:45 Dekoracje laureatów biegu 10 km.

13:00 Losowanie nagród od Sponsorów biegu

BIURO ZAWODÓW mieści się w sali wykładowej na CRS UKIEL (Plaza Miejska), ul. Kapitańska, przy wypożyczalni, naprzeciw restauracji Plankton.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE