Olsztyn. Garażowy złodziej nagrany przez monitoring. Szuka go policja [WIDEO]

2023-01-13 13:21
Olsztyn. Złodziej grasował w hali garażowej. Okradł samochód i zabrał rower
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Złodziej grasował w hali garażowej. Okradł samochód i zabrał rower

Policja poszukuje mężczyzny podejrzewanego o kradzież z auta sprzętu elektronicznego narzędzi, a także roweru z niestrzeżonej hali garażowej. Łączna wartość strat to prawie 1500 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie, są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło 6 listopada 2022 roku w hali garażowej na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca z wnętrza niezabezpieczonego pojazdu ukradł m.in. wideorejestrator, kask rowerowy oraz narzędzia. Ponadto mężczyzn zabrał ze sobą stojący w pobliżu niezabezpieczony rower. Sprawca bezpośrednio po zdarzeniu odjechał skradzionym jednośladem w nieznanym kierunku. Wartość strat wyceniono na prawie 1500 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

Olsztyn. Złodziej grasował w hali garażowej. Poszukuje go policja

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE