Olsztyn. Trzynastolatka parkowała forda. Uszkodziła dwa inne samochody

2022-08-08 13:21
Olsztyn. Trzynastolatka parkowała forda. Uszkodziła dwa inne samochody
Autor: pixabay.com Olsztyn. Trzynastolatka parkowała forda. Uszkodziła dwa inne samochody

Trzynastoletnia dziewczyna podczas próby zaparkowania forda należącego do jej ojca uszkodziła słupek zabezpieczający chodnik oraz uszkodziła stojące w pobliżu dwa auta. Dziewczyna będzie się tłumaczyć przed sądem rodzinnym.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Andrzej Jurkun przekazał, że w niedzielę wieczorem dyżurnego komendy miejskiej poinformowano o uszkodzeniu dwóch samochodów w dzielnicy Zatorze.

Gdy na miejsce przyjechał patrol policji, okazało się, że auta uszkodzone zostały podczas próby zaparkowania samochodu przez 13-latkę. - Dziewczynka nie tylko uszkodziła inne auta, ale też wbity w chodnik słupek zabezpieczający teren chodnika przed parkowaniem - poinformował Jurkun.

Auto, którym manewrowała nastolatka, należało do jej ojca. Według poczynionych już przez policję ustaleń dziewczynka raczej nie jeździła po mieście samochodem, a wsiadła za kierownicę tylko po to, by zaparkować. Zebrane w tej sprawie materiały policja przekaże sądowi rodzinnemu.

Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE