Olsztyn: Policjant wybiegł z radiowozu na środku skrzyżowania. Miał WAŻNY powód! [WIDEO]

2021-03-22 13:01
Olsztyn: Policjant pomógł niewidomej kobiecie przejść na drugą stronę jezdni
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn: Policjant pomógł niewidomej kobiecie przejść na drugą stronę jezdni

Nietypowa sytuacja miała miejsce na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Policjant wybiegł z radiowozu, po tym jak dostrzegł na przejściu dla pieszych niewidomą kobietę z laską. Bez chwili zastanowienia ruszył w jej stronę i pomógł w przejściu na drugą stronę jezdni. Zobacz nagranie!

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 marca) na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Policja zmierzała wówczas w kierunku stadionu przy ul. Leonharda, by zabezpieczać mecz Stomil Olsztyn - Widzew Łódź. Kiedy radiowóz zatrzymał się na skrzyżowaniu, przez przejście przechodziła niewidoma kobieta z laską. Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, jak jeden z funkcjonariuszy nagle wybiega z radiowozu w stronę kobiety, a następnie przeprowadza ją bezpiecznie na drugą stronę jezdni.

Olsztyn: Policjant pomógł niewidomej kobiecie przejść na drugą stronę jezdni

Masz dla nas ciekawy temat? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl lub wyślij wiadomość na nasz fanpage Eska Olsztyn News. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE