Akademia Sportu Stomilu Olsztyn

i

Autor: Akademia Sportu Stomilu Olsztyn Trwa nabór do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn

Olsztyn. Piknik ze Stomilem i poszukiwania młodych piłkarzy

2021-09-02 14:44

Olsztyński klub piłkarski zaprasza rodziny do wspólnej zabawy, a przy okazji poszukuje młodych piłkarzy. Festyn połączony z naborem do grup młodzieżowych Stomilu Olsztyn odbędzie się już w sobotę. Nie zabraknie piknikowego klimatu i sportowych rywalizacji.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08

W sobotę, 4. września, na boisku przy ul. Piłsudskiego 69A, odbędzie się nabór do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn dla dzieci z roczników 2009 – 2017. Wydarzenie przyjmie formę festynu. W planie jest wiele konkurencji sportowych,a zajęcia potrwają do godziny 14:00.

Będzie to forma pikniku rodzinnego: na miejscu zapewniamy sporo różnych atrakcji. Pojawi się zjeżdżalnia, bramka celnościowa. Szykujemy różne konkurencje, między innymi grę terenową. Zagramy też miniturniej 1x1. Jak na piknik przystało nie zabraknie waty cukrowej i grilla. I tu może być zabawnie, bo prezes zapowiedział, że również będzie smażył kiełbaski. Zapraszamy wszystkich, nie tylko tych, którzy chcą trenować. Pojawią się reprezentanci I-ligowego składu Stomilu. Zaczynamy od 10:00, wszystko odbędzie się na stadionie OSiRu przy Piłsudskiego, na boisku bocznym. Czekamy na dzieci najmłodsze, zapraszamy chłopców i dziewczynki w każdym wieku – mówi Dyrektor Akademii Jakub Dujko-Domański.

Akademia Sportu Stomilu Olsztyn

i

Autor: Akademia Sportu Stomilu Olsztyn Trwa nabór do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn

Event rodzinny Akademii Sportu Stomil Olsztyn pod nazwą „Drużyna Zdrowie” rozpocznie się 4 września o godzinie 10:00, na boiskach bocznych OSIR, przy Stadionie Stomilu. Zajęcia potrwają do 14:00, a piknik zakończy się meczem CLJ U17 dziewczyn Stomil Olsztyn - Olimpia Szczecin na bocznym boisku przy stadionie.

Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?

Każdy, kto zawita tego dnia na obiekty OSIR-u przy al. Piłsudskiego 69A będzie miał możliwość wziąć autografy od piłkarzy Stomilu Olsztyn, a także zrobić sobie z nimi zdjęcie. Nie zabraknie także poczęstunku (grill, hot dogi i napoje), a także gier rodzinnych m.in. super memo.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE