Olsztyn. Od 4 maja nowe godziny obsługi w USC. Są też zmiany w Wydziale Komunikacji

2021-04-30 14:46
Olsztyn. Nowe godziny obsługi w USC, przywrócono rejestrację kolejki do Wydziału Komunikacji
Autor: UM Olsztyn Olsztyn. Nowe godziny obsługi w USC, przywrócono rejestrację kolejki do Wydziału Komunikacji

Dobre informacje dla mieszkańców Olsztyna! Po majówce, od wtorku 4 maja, obowiązywać będą nowe godziny obsługi interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ponadto przywrócona zostanie możliwość internetowej rejestracji kolejki do Wydziału Komunikacji. Sprawdź szczegóły.

Od 4 maja Urząd Stanu Cywilnego w Olsztynie wraca do pracy jednozmianowej. Oznacza to, że placówka będzie funkcjonować w poniedziałki między 8:00 a 16:00, natomiast od wtorku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Ratusz ma dobre informacje również dla tych, którzy muszą dokonać formalności osobiście w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna. Po zmianie systemu informatycznego, w piątek (30 kwietnia) przywrócona została możliwość internetowej rezerwacji kolejki.

- W systemie aktywne są daty z trzytygodniowym wyprzedzeniem, stąd późniejsze daty nie są aktywne - wyjaśnia dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna, Dorota Groszkowska. - Aktywacja kolejnego dnia następuje o godzinie 19:00. Dokonanie rezerwacji wizyty na daną godzinę uprawnia do załatwienia jednej sprawy. Wyznaczona godzina wizyty jest czasem orientacyjnym.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Kolejkę można zarezerwować na stronie bezkolejki.olsztyn.eu. W dalszym ciągu zachęcamy jednak - w przypadku, gdy jest to możliwe - do załatwiania spraw urzędowych zdalnie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE