Olsztyn na weekend. Zimowy spacer w szortach [AUDIO]

2022-01-14 17:54
Inny Wymiar Morsowania
Autor: pixabay W szortach wokół jeziora Czerownka Mała

Na spacer „W szortach wokół Czerwonki Małej” wybiorą się w niedzielę pasjonaci morsowania. Będzie to inny wymiar morsowania, tym razem na sucho. Wydarzenie ma również aspekt charytatywny. Szczegóły w artykule.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.01.2022

W szortach wokół Czerwonki Małej

Mają na koncie kąpiel w jeziorze po zmroku, z pochodniami i w ciszy. To był inny wymiar morsowania w Bartążku. Tym razem proponują morsowanie na sucho, w formie godzinnego marszu. Inaczej, ale nadal w ciszy, z uważnością na siebie i swój oddech.

Zapraszamy na świadome obcowanie z zimnem, w magicznym miejscu. Idziemy w szortach, wyposażeni w spokój, wiedzę oraz niezbędny ekwipunek. Przed nami około 4 kilometrów malowniczej ścieżki wokół jeziora, w samym środku lasu. Stopień trudności będzie odpowiedni dla każdego, kto chce zdobyć pierwsze doświadczenie w morsowaniu „na sucho”. Z nami zrobisz to w bezpiecznych warunkach, otoczony opieką – zapowiadają organizatorzy Dorota Jachimowcz z Qźni Jeziorany i Rafał Czerniewski Moc z żywiołów. - Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy wpłacić dowolną kwotę na https://www.siepomaga.pl/lila-sma

Posłuchaj: gośćmi Anity Zalewskiej byli Dorota Jachimowcz z Qźni Jeziorany i Rafał Czerniewski Moc z żywiołów

Czy wiesz jaki mandat dostaniesz za to wykroczenie? Sprawdź się naszym QUIZIE!

Pytanie 1 z 10
Przekraczając prędkość o 71 km/h i więcej trzeba liczyć się z mandatem o wysokości?
Kierująca skodą  na ul. Krzywoustego przekroczyła prędkość o 36 km/h

Organizatorzy wydarzeń z cyklu „Inny Wymiar Morsowania” i tym razem określają zasady udziału w akcji:

1. Na szlaku zachowujemy ciszę. Rozmawiajmy między sobą jeśli to niezbędne, jednak powstrzymujmy się od hałasu. Uszanujmy piękno Natury i otoczenie w którym będziemy. Niech to będzie okazja do medytacji w czasie marszu. Będąc tam, na pewno zrozumiesz co mamy na myśli.

2. Zabierz ze sobą torebkę, do której będziesz mogła/mógł wrzucić napotkaną po drodze puszkę, czy foliowe opakowanie. Pozostawmy to miejsce w lepszym stanie, niż je zastaliśmy.

3. Przyjedź na miejsce wypoczęta/wypoczęty, z dobrym samopoczuciem, bądź przygotowana/przygotowany. Osoby bez podstawowego ekwipunku nie wychodzą z nami. Żadne używki przed, ani w czasie marszu nie wchodzą w grę.

Szczegóły, jak przygotować się do wydarzenia i co zabrać na wyprawę dostępne są na profilu wydarzenia.

Inny Wymiar Morsowania
Autor: materiał organizatora W szortach wokół jeziora Czerownka Mała

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE