Oberwanie chmury w Dobrym Mieście. Woda podmyła schody w budynku handlowym [ZDJĘCIA]

2022-08-23 20:07
Oberwanie chmury w Dobrym Mieście. Woda podmyła schody w jednym z budynków handlowych
Autor: Canva/ Twitter: Obserwatorzy.info Oberwanie chmury w Dobrym Mieście. Woda podmyła schody w jednym z budynków handlowych

Pogoda znowu dała się we znaki mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego. Tym razem jednak ulewa ominęła Olsztyn. Niestety okoliczne miejscowości nie miały tyle szczęścia. W Dobry Mieście woda podmyła schody w jednym z budynków handlowych.

Po niedzielnej nawałnicy, która przeszła przez Olsztyn i okoliczne miejscowości, nadeszła kolejna. We wtorek po południu w powiecie olsztyńskim miało miejsce oberwanie chmury. Skutki intensywnych opadów deszczu widać m.in. w Dobrym Mieście. Tam woda podmyła schody w jednym z budynków handlowych. 

Zdjęcia z ulewy opublikowali na Twitterze Obserwatorzy.info:

We wtorek w całym województwie warmińsko-mazurskim obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia przed burzami z gradem. Burzom towarzyszyć mogą bardzo silne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie w wyniku kumulacji do 55 mm, oraz porywy wiatru do 70 km/h, lokalnie do 80 km/h.

Intensywny deszcz uszkodził most w Barczewku.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE