Nietypowe plakaty na ulicach Olsztyna: "Olsztyn to nie Mazury. Covid to nie Warmia" [ZDJĘCIA]

2021-03-17 9:16

W Olsztynie na słupach i wiatach zawisły plakaty nawiązujące do obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Rozwiesili je pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Mają dodać otuchy mieszkańcom stolicy Warmii i Mazur. "Olsztyn leży na Warmii. Covid po warnijsku nie godo" - czytamy na jednym z plakatów.

Miejski Ośrodek Kultury stworzył plakaty nawiązujące do trudnej sytuacji epidemicznej w regionie. Od niedawna możemy zobaczyć je na ulicach Olsztyna. -  Hej, Olsztyn! Choć nadal nie wszystkie niusy najlepsze, to przecież wciąż jesteśmy razem i trzymamy się. Wbrew odmętom szaleństwa i na przekór niedobrościom. Jeśli czasem dogania cię bezsilność i masz już dość chmur, leadów i siódmej rano, rzuć okiem w słupy i wiaty MOK Olsztyn. Dziewczyny i chłopaki, niech będzie wam słonecznie! - czytamy we wpisie MOK-u opublikowanym na Facebooku.

Na plakatach pojawiły się takie hasła jak: "Olsztyn leży na Warmii. Covid po warnijsku nie godo", "Olsztyn to nie Mazury. Covid to nie Warmia" czy też "Żadna fala nie pokona Olsztyna".

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Raport z Anteny 16.03
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE