Wjechał w 19-latkę na przejściu dla pieszych. Całe zdarzenie zostało nagrane! [WIDEO]

2022-03-28 12:19
Wjechał w 19-latkę na przejściu dla pieszych. Całe zdarzenie zostało nagrane!
Autor: KPP Nidzica Nidzica. Potrącił 19-latkę na przejściu dla pieszych. Całe zdarzenie zostało nagrane!

Groźny wypadek w centrum Nidzicy. Kierujący peugeotem potrącił dziewiętnastoletnią dziewczynę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Z urazem nogi została przetransportowana do szpitala. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Nagranie obejrzysz w materiale poniżej.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (25 marca) około godziny 14.00 w centrum Nidzicy. Jak informuje policja, 33-letni kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, jadąc przez Plac Wolności, nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił 19-latkę prawidłowo przechodzącą przez oznakowane znakami pionowymi i poziomymi przejście dla pieszych. 

Mieszkanka gminy Janowiec Kościelny z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Działdowie. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dla sprawcy zdarzenia drogowego oraz sporządzili stosowną dokumentację. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są ustalane.

Nidzica. Potrącił 19-latkę na przejściu dla pieszych

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE