Nidzica. Nastolatkowie zdewastowali amfiteatr nad jeziorkiem. Straty to blisko 3 tysiące złotych

2022-03-23 9:32
Nidzica. Nastolatkowie zdewastowali amfiteatr nad jeziorkiem. Straty to blisko 3 tysiące złotych
Autor: KPP Nidzica Nidzica. Nastolatkowie zdewastowali amfiteatr nad jeziorkiem. Straty to blisko 3 tysiące złotych

Dwóch nastolatków zostało zatrzymanych na gorącym uczynku. Dewastowali amfiteatr w parku nad jeziorkiem miejskim w Nidzicy, powodując straty na łączną kwotę blisko 3000 złotych. Niebawem o ich losie zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło we wtorek (15 marca). Wówczas patrolujący miasto policjant ze strażnikiem miejskim zatrzymali na gorącym uczynku dwóch nieletnich w wieku 15 i 14 lat, którzy dokonali zniszczenia mienia w parku nad jeziorkiem w Nidzicy.

- Funkcjonariusze doprowadzili nieletnich do Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy i natychmiast o całej sytuacji powiadomili rodziców. Jak ustalono, chłopcy popisali markerami ściany amfiteatru powodując tym samym straty o łącznej wartości blisko 3000 złotych na szkodę Gminy Nidzica, której przedstawiciel złożył wniosek o ściganie i ukaranie sprawców zniszczenia tego mienia - informuje st. sierż. Alicja Pepłowska, oficer prasowa nidzickiej policji.

Niebawem o losie młodych mieszkańców gminy Kozłowo zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Inny Wymiar Morsowania - Bosy Spacer w olsztyńskim Parku Centralnym

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE