Narkotyki w lesie. Posiadacze runa leśnego trafili do aresztu

i

Autor: policja.pl

Narkotyki w lesie. Posiadacze „runa leśnego” z zarzutami

2022-06-29 12:30

Kryminalni z Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego i Łowicza mogą mówić o sporym sukcesie. Ich wspólne działania doprowadziły do zabezpieczenia ponad 22 kilogramów narkotyków. Środki odurzające były ukryte w lesie. Tam też doszło do zatrzymania mężczyzn trudniących się nielegalnym procederem.

Podejrzani ukryli środki odurzające i substancje służące do ich produkcji, w lesie niedaleko Łowicza. Mężczyźni schowali je w beczkach, a następnie wkopali w ziemię i przykryli ściółką. We wtorek (21.06.2022) policjanci zatrzymali 31-latka, który przyszedł po zawartość beczek. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. marihuanę, metamfetaminę, kokainę i płynną amfetaminę. Następnego dnia w podobny sposób mundurowi zaskoczyli i zatrzymali 33-latka.

Narkotyki w lesie. Posiadacze runa leśnego trafili do aresztu

i

Autor: policja.pl

Mężczyźni nie spodziewali się, że na miejscu będą na nich czekać policjanci - mówi Tomasz Markowski, rzecznik Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie.

Tomasz Markowski-rzecznik Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie o ujęciu narkotykowej szajki

Zdaniem policjantów sprawa jest rozwojowa , niewykluczone są kolejne zatrzymania. Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania znacznej ilości środków odurzających i zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Wyciąganie samochodu z jeziora w Międzyrzeczu Podlaskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE