Najciekawsze licytacje domów i mieszkań w woj. warmińsko-mazurskim [LISTA OFERT]

2023-02-11 14:57

Województwo warmińsko-mazurskie to malowniczy region, w którym zamieszkać pragnie coraz więcej osób. Nie wszystkich jednak stać na kupno czy budowę domu. Zawsze można jednak skorzystać z licytacji komorniczych. Najciekawsze licytacje domów i mieszkań w warmińsko-mazurskim znajdziesz w galerii.

Licytacje komornicze to świetna okazja do kupna domu czy mieszkania w atrakcyjnej cenie, niższej niż rynkowa. Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłacenie wadium, czyli 10 procent kwoty wartości licytowanej nieruchomości. W przypadku niewylicytowania danej oferty pieniądze są zwracane.

Ciekawe oferty można znaleźć także w województwie warmińsko-mazurskim. Do wylicytowania są domy oraz mieszkania m.in. w Ostródzie, Elblągu, Łęgajnach czy w Gołdapi.

Najciekawsze licytacje domów i mieszkań w warmińsko-mazurskim [LISTA OFERT]

W galerii przedstawiamy sześć najciekawszych licytacji komorniczych domów i mieszkań przeprowadzanych w województwie warmińsko-mazurskim.

W. BUDA: PRACUJEMY NAD PROGRAMEM POMOCY DLA PIEKARNI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE