Na tych osiedlach w Olsztynie będą przerwy w dostawie wody! Utrudnienia potrwają dwa tygodnie

2023-01-23 8:49
Na tych osiedlach w Olsztynie będą przerwy w dostawie wody! Utrudnienia potrwają dwa tygodnie
Autor: Unsplash Na tych osiedlach w Olsztynie będą przerwy w dostawie wody! Utrudnienia potrwają dwa tygodnie

Mieszkańcy kilku osiedli w Olsztynie muszą liczyć się z przerwami w dostawie wody. Jest to związane z modernizacją sieci wodociągowej w rejonie ul. Krasickiego. Utrudnienia mają potrwać przez około dwa tygodnie. Listę osiedli znajdziesz poniżej.

Prace na sieci wodociągowej w Olsztynie. Będą przerwy w dostawie wody

Olsztyńskie Wodociągi poinformowały o możliwych wahaniach ciśnienia wody oraz chwilowych przerwach w dostawie wody. Tych należy spodziewać się przez najbliższe dwa tygodnie — od 23 stycznia do 5 lutego włącznie. Powodem są prace związane z modernizacją sieci wodociągowej w rejonie ul. Krasickiego w Olsztynie. Prowadzi je firma zewnętrzna pod nadzorem Olsztyńskich Wodociągów. Do magistral wodociągowych o średnicach 400 mm (kierunek Osiedle Mazurskie) oraz 600 mm (kierunek Nagórki, Pieczewo i część Jarot) będą przyłączane nowo wybudowane sieci wodociągowe.

Gdzie występować będą przerwy w dostawie wody? [LISTA OSIEDLI]

  • Kolonia Mazurska,
  • Nagórki,
  • Pieczewo,
  • część Jarot (zasilanie z Suw Jaroty)
Zima wróciła do Warszawy! Ulice zasypane śniegiem .
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE