MPEC rozpoczyna sprzedaż groszku w Olsztynie. Gdzie będzie można go kupić?

2022-09-20 9:02
MPEC rozpoczyna sprzedaż groszku w Olsztynie. Gdzie będzie można go kupić?
Autor: MPEC Olsztyn MPEC rozpoczyna sprzedaż groszku w Olsztynie. Gdzie będzie można go kupić?

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie w piątek (23 września) rozpocznie sprzedaż groszku na potrzeby grzewcze w gospodarstwach domowych. Węgiel będzie można kupić w aukcjach za pośrednictwem portalu internetowego. Są jednak pewne limity.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie poinformowało o rozpoczęciu sprzedaży węgla typu groszek na potrzeby grzewcze w gospodarstwach domowych. - Pozyskany przez naszą Spółkę  węgiel kamienny z Kazachstanu, który charakteryzuje się wysoką kalorycznością i odpowiednimi parametrami — po odpowiednim odsianiu do postaci groszku może być stosowany w domowych piecach - informuje MPEC.

- Przychód pozyskany ze sprzedaży groszku w sposób częściowy pozwoli na pokrycie kredytów, które w czerwcu 2022 Spółka MPEC zaciągnęła na zakup paliw niezbędnych do zapewnienia odpowiedniej ilości ciepła naszym odbiorcom w sezonie grzewczym 2022/2023 - dodaje.

Groszek będzie można zakupić w aukcjach, które odbywać się będą za pośrednictwem portalu eB2B od dnia 23 września w godzinach 9:00-13:00 do wyczerpania towaru w ilości 300 ton. W każdej aukcji będzie można nabyć jednorazowo 5 ton groszku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej MPEC.

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE