Mikołajki. Mercedes ześlizgnął się do jeziora. Kierowca wysiadł w ostatniej chwili [ZDJĘCIA]

2022-05-01 11:22

Majówka 2022 trwa w najlepsze. Niestety dla wszystkich rozpoczęła się szczęśliwie. W Mikołajkach, podczas wodowania skutera, auto osobowe ześlizgnęło się do jeziora. Kierowcy w porę udało się opuścić pojazd.

Do nietypowego zdarzenia służby ratownicze zostały wezwane w sobotę (30 kwietnia) około godziny 12.00. Na miejscu zastały skuter i auto osobowe pod wodą.

- Okazało się, ze mężczyzna przy próbie zwodowania skutera do wody, zostawił auto wraz ze skuterem na slipie i wysiadł z samochodu, które po chwili zjechało do jeziora - poinformowała we wpisie na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna w Mikołajkach.

Wydarzenie miało miejsce obok Hotelu Gołębiewskiego. Samochód został zabezpieczony linami i przy pomocy strażaków wyciągnięty z wody.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE