Łoś z Mazur PODBIJA SIEĆ! Internauci: "Co za Gość! Nie pytał co macie na obiad?" [ZDJĘCIA]

2021-11-28 19:55

Takiego gościa się nie spodziewał! Mieszkaniec Giżycka nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy w ogrodzie przed swoim domem zobaczył gigantycznego łosia. Zwierzę, jak gdyby nigdy nic, zaciekawione zaglądało przez okno.

Łosie przebiegające przez drogę czy hasające po lesie nie są niczym zaskakującym. O wiele rzadszym widokiem jest natomiast łoś spacerujący po prywatnej posesji. Co więcej - zaglądający z zaciekawieniem przez okno do wnętrza domu. Zwłaszcza kiedy w środku są jego mieszkańcy. Zaskakujące spotkanie przeżył jeden z mieszkańców Giżycka. Tę niezwykłą wizytę uwiecznił na kilku fotografiach, którymi podzielił się w mediach społecznościowych.

Zdjęcia ciekawskiego łosia podbiły serca internautów. Post momentalnie zyskał setki udostępnień, komentarzy i lajków. — Jaaaa! Co za Gość! Nie pytał co macie na obiad? — skomentowała jedna z internautek.

— Skubany, nigdy tak blisko łosia nie widziałam — dodał ktoś inny.

— Ale bajer, też mieszkam w okolicy gdzie odwiedzają mnie różne zwierzęta, sarny, lisy, borsuki.. ale łoś to jest coś — zachwyciła się internautka.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.11.2021

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE