Kortowiada 2023. Młoda i zdolna artystka w muzycznym składzie juwenaliów

i

Autor: Kortowiada materiały prasowe Kortowiada 2023. Młoda i zdolna artystka w muzycznym składzie juwenaliów

Kortowiada 2023

Kortowiada 2023. Młoda i zdolna artystka w muzycznym składzie juwenaliów

2023-03-21 12:00

Line-up 62. Kortowiady ma już niewiele tajemnic, ponieważ ujawniono 14 z 15 wykonawców i zespołów, które pod koniec maja wystąpią na Plaży Kortowskiej. Oki, Michał Szczygieł, bryska, Gibbs, Pezet, Igo, Błażej Król, Kult, Sarius, Ralph Kaminski, Julia Rocka, Mrozu i zespół Enej. Organizatorzy ogłaszają 14 muzyczną gwiazdę Kortowiady! Na dużej scenie wystąpi Zalia.

Zalia, czyli Julia Zarzecka, to 21-letnia wokalistka i kompozytorka. Jej mocny soulowy głos sprawia, że jest bardzo wyrazistą postacią na polskiej scenie muzycznej. Jej życie od dzieciństwa połączone jest z muzyką – już jako dziecko poprosiła o zapisanie do szkoły muzycznej. Od 2020 roku sama wydaje swoją muzykę, a jej drugi w karierze singiel, „sierpień”, trafił na playlistę najczęściej udostępnianych utworów w Polsce „Viral 50 – Polska Spotify”. Od tamtego momentu każda jej kolejna piosenka cieszy się dużą popularnością. Najwięcej inspiracji w swojej twórczości czerpie z różnorodności dużych miast.

Kortowiada 2023 Zalia

i

Autor: Kortowiada

Bilety i termin Kortowiady

Karnety na wydarzenie są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl. Do 27 marca można kupić je w niższej cenie, a dzień później, 28 marca, w sprzedaży znajdzie się III pula biletów, w ramach której będą dostępne zarówno karnety, jak i bilety jednodniowe.

Przypominamy, że Kortowiada 2023 rozpocznie się 24 maja i potrwa do 27 maja. Organizatorzy przygotowują szereg różnorodnych wydarzeń i form aktywności, w których uczestnicy będą mogli brać udział podczas kortowiadowych dni oraz wieczorów.

Partnerem medialnym 62. Kortowiady jest Radio Eska.

61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE