Kortowiada 2022. Tak studenci bawili się drugiego dnia juwenaliów w Olsztynie [GALERIA]

2022-06-03 7:56

W czwartek oficjalnie rozpoczęły się jedne z największych juwenaliów w kraju! Olsztyńscy studenci odebrali od prezydenta miasta klucz, tym samym symbolicznie przejmując na cztery dni władzę w mieście. Jak bawili się podczas drugiego dnia Kortowiady, ale pierwszego z koncertami na scenie głównej? Zobaczcie zdjęcia!

Kortowiada przez ostatnie dwa, pandemiczne lata, odbywała się zdalnie lub hybrydowo. W tym roku studenci znów mogą bawić się na ulicach miasta i w kampusie akademickim. Główną atrakcją olsztyńskich juwenaliów są koncerty na scenie głównej. W tym roku została ona rozstawiona na plaży Kortowskiej, bo dobrze znana wszystkim górka obecnie czeka na przystosowanie do imprez masowych. Pierwszego dnia koncertów na scenie pojawili się: Happysad, Baranovski, Kwiat Jabłoni oraz O.S.T.R. W kolejnych na plaży zagrają: Zalewski, Enej, Kayah,  Łydka Grubasa, Kaśka Sochacka, Sokół, Vito Bambino, Guzior, Mery Spolsky, PRO8L3M i Tymek.

ZOBACZ TEŻ: Kortowiada 2022. Parada studentów przeszła ulicami Olsztyna [ZDJĘCIA]

61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE