Koncert T. LOVE w Olsztynie. Kiedy i gdzie się odbędzie? W jakiej cenie bilety?

2022-10-06 13:36
Koncert T. LOVE w Olsztynie. Kiedy i gdzie się odbędzie? W jakiej cenie bilety?
Autor: Stanislaw Bielski/REPORTER Koncert T. LOVE w Olsztynie. Kiedy i gdzie się odbędzie? W jakiej cenie bilety?

Do Olsztyna zawita Muniek Staszczyk z zespołem T.LOVE. Koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę 8 października. Kto jeszcze nie kupił biletu, wciąż ma szansę. Informacje, gdzie kupić bilet na koncert T.LOVE oraz jaka jest jego cena, znajdziesz w materiale poniżej.

Koncert T.LOVE w Olsztynie - kiedy i gdzie się odbędzie?

Jeżeli nie macie planów na weekend, warto wybrać się na koncert T.LOVE. Ten odbędzie się w Olsztynie w najbliższą sobotę, 8 października o godzinie 20.00 w Auli im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie na ul. Kościńskiego 11.

Bilety na koncert T.LOVE w Olsztynie - jaka cena, gdzie kupić?

Bilety wciąż są dostępne. Cena to 80 złotych za bilet. Można je kupić za pośrednictwem strony biletyna.pl. Miejsca nie są numerowane, w związku z czym dostaniemy miejsce wybrane losowo.

T.LOVE wznowił działalność w 2022 roku

T.LOVE to zespół muzyczny założony w 1982 w Częstochowie. W początkach kariery, w latach 80. XX wieku, pozostający pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystający również ze stylistyki reggae, rock and rolla, glam rocka, pop rocka. Większość albumów grupy uzyskała status złotych płyt, a składankowy Love, Love, Love – The Very BesT.Love – w roku 2012 status platynowej płyty. W trakcie dotychczasowej kariery zespół zagrał koncerty prawie w całej Europie, a także wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych. W drugiej połowie 2017 roku zawiesił działalność. Na szczęście w 2022 powrócił.

Więcej informacji znajdziesz na www.ceik.eu

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE