Fryzjer będzie płakał, jak otworzy salon! Te cuda powstały podczas kwarantanny [GALERIA]

2020-05-05 12:10
zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva Kiedy otworzą salony fryzjerskie? Jest przybliżony termin

Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie? Na ten moment czeka wiele osób. Są też tacy, którzy w akcie desperacji próbują na własną rękę stworzyć nową fryzurę. Jednak... jak się okazuje, efekt nie zawsze jest zadowalający. Zdjęcia opublikowane przez Internautów pod hasztagiem #quarantinehaircut pokazują, jak bardzo potrzebni są nam fryzjerzy. Zapraszamy do obejrzenia galerii na olsztyn.eska.pl!

Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie? Znamy przybliżony termin

Salony fryzjerskie zostaną otwarte w III etapie odmrażania polskiej gospodarki. - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji dotyczącej II etapu znoszenia obostrzeń. Podkreślił też, że daty wejścia w życie pozostałych etapów są ustalane na bieżąco na podstawie dynamiki nowych zachorowań. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie pogorszy się, bardzo prawdopodobne, że salony fryzjerskie zostaną otwarte jeszcze w połowie maja.

 - Możemy niektóre elementy przyspieszać, ale takie decyzje jeszcze nie zapadły. Sytuacja musi nam pozwolić wykonać odpowiednie analizy i w oparciu o nie podjąć decyzje. - tłumaczy Morawiecki.

Więcej na ten temat przeczytasz TU: Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie? Znamy szczegóły [DATA, TERMINY]

COŚ DOBREGO #016
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE