Kiedy otworzą baseny? Jest oficjalna data. Jak będzie wyglądało pływanie?

2020-05-28 7:31
Kiedy otworzą baseny? Jest oficjalna data. Jak będzie wyglądało pływanie?
Autor: pexels.com Kiedy otworzą baseny? Jest oficjalna data. Jak będzie wyglądało pływanie?

Kiedy otworzą baseny? Oficjalną datę podał premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji prasowej dotyczącej IV etapu odmrażania gospodarki. Jakich zmian należy spodziewać się po otwarciu basenów i kiedy wreszcie skorzystamy z pływalni? Czytaj na ESKA Olsztyn.

Otwarcie basenów w IV etapie znoszenia obostrzeń

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Oprócz tego – w czerwcu otwarte zostaną kina, teatry, siłownie, salony masażu oraz baseny, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Możliwa będzie także organizacja wesel do 150 osób. Więcej na ten temat czytaj >>TUTAJ<<

Kiedy otwarcie basenów? Oficjalna data, termin, decyzja rządu

Kiedy otworzą baseny? Oficjalną datę podał premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji. Po trzymiesięcznej przerwie zarówno baseny, jak i siłownie, solaria oraz kina, wreszcie zostaną otwarte. Zgodnie z zapowiedzią premiera, ma to nastąpić 6 czerwca.

Kiedy otworzą baseny? Nowe zasady

Otwarcie basenów będzie wiązało się jednak z zaostrzonym reżimem sanitarnym na tych obiektach. Osoby, które zechcą skorzystać z basenów, powinny najpierw dokładnie zapoznać się z nowymi zasadami. Te niebawem pojawią się na stronie Ministerstwa Sportu. - Zalecenia sanitarne dla poszczególnych branż podamy po zakończeniu procesu konsultacji z przedsiębiorcami. - informuje kancelaria premiera.

Pierwsze kino samochodowe w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE