Izabella Krzan wzbudza powszechny zachwyt internautów. Zobacz nowe zdjęcia z Instagrama!

2022-10-07 10:00
Izabella Krzan wzbudza powszechny zachwyt internautów. Zobacz nowe zdjęcia z Instagrama!
Autor: East News: TRICOLORS/East News

Izabella Krzan to przepiękna polska modelka, która w 2016 roku zyskała tytuł Miss Polonii. Od kilku lat możemy oglądać ją na telewizyjnym ekranie w roli prowadzącej program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" oraz rozrywkowy "Koło Fortuny". Co nowego słychać u celebrytki? Zobacz jej najnowsze zdjęcia z Instagrama.

Izabella Krzan. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakie studia skończyła?

Izabella Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim. Tam też uczęszczała do Szkoły Podstawowej numer 34. Na studia przeniosła się jednak do Warszawy. Zrobiła licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Co ciekawe, w przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w latynoamerykańskich.

Izabella Krzan z tytułem Miss Polonia

To niejedyne osiągnięcia Izabelli. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. W 2014 została III Wicemiss Warmii i Mazur. W listopadzie 2016 wygrała konkurs piękności Miss Polonia 2016. Jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach, jednak nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki.

Izabella Krzan występowała w "Kole Fortuny" i "Pytaniu na śniadanie"

Izabella Krzan po licznych sukcesach w konkursach piękności rozpoczęła pracę w telewizji. W 2017 roku została prowadzącą cyklu reportaży "Lajk!" emitowanego w porannej audycji TVP2 "Pytanie na śniadanie", a kilka tygodni później reporterką tegoż programu. Chwilę później na antenie stacji rozpoczęto emisję teleturnieju Koło Fortuny, w którym prezenterka została hostessą.

W tym samym roku Izabella uzyskała nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Plejady, w kategorii „debiut roku”. Współprowadziła także "Sylwester marzeń z Dwójką" organizowane przez TVP2 w 2017, 2018, 2020 i 2021. Jesienią 2019 współprowadziła z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program TVP2 "Czar par". Od 17 lutego 2021 w parze z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2.

Czy Izabella Krzan ma męża? Kto jest obecnie partnerem prezenterki?

Izabella Krzan była związana z Michałem Filipem, siatkarzem Cerradu Czarnych Radom. W styczniu 2019 poinformowała media o rozstaniu z partnerem. Obecnie związana jest z Dominikiem, projektantem z Warszawy. Para nie ma dzieci.

Izabella Krzan na Instagramie

Izabella Krzan jest bardzo aktywna na Instagramie. Oto najnowsze zdjęcia, które wrzuciła:

Swipe left to see gollum. Goa Rang Reng Waterfall o 7:30 nad ranem. To jedyna godzina o której opłaca się tam pójść. Już godzinę później przy wodospadzie ustawiła się kolejka ludzi, co pozbawia to miejsce takiego uroku. Dla mnie - warto wstać ze wschodem słońca. #goarangreng #goarangrengwaterfall #bali #ubud #waterfall

Plan na dziś - kąpiel pod wodospadem, a na deser zobaczyć kilka małp w Monkey Forest. #Ubud #Bali

18:14 Canggu. #sunset #Bali #indonesia #canggu

Niedziela na Bali. #Bali #indonesia #canggu

Czy to koniec duetu The Krzammels?!

Oto Louis. #papilon

Trochę zimno, trochę ciepło.

Mazury, czy morze?

Upał zelżał. #HulkHogan

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE