Hit rundy w Olsztynie. Warmia zmierzy się z MKS-em Grudziądz [AUDIO]

2021-05-08 0:09
Warmia Energa Olsztyn
Autor: Warmia Energa Olsztyn

Przed szczypiornistami Warmii Energa Olsztyn najważniejsze starcie sezonu. W sobotę (8 maja) w hali Urania, w ostatniej ligowej kolejce zagrają z wiceliderem tabeli MKS-em Grudziądz. Mecz zadecyduje o tym kto będzie walczył w barażach o awans do superligi - mówi Jarosław Knopik, trener Warmii.

Festiwal Smaków Food Trucków Olsztyn 1-3 maja 2021 CRS Ukiel
Posłuchaj: Jarosław Knopik, trener Warmii Energa Olsztyn przed meczem z MKS-em Grudziądz

Zespoły zajmują odpowiednio: pierwsze i drugie miejsce w ligowej tabeli i na koncie mają tyle samo punktów, przy czym MKS ma do rozegrania zaległe spotkanie. Warmiaków nie trzeba specjalnie motywować do tego meczu. Zdobycie pierwszego miejsca w lidze i gra w barażach to główny cel zespołu na tą rundę. Gdy dodamy do tego ostatnie spotkanie w hali Urania, to rywalizacja nabiera wartości sentymentalnej dla niektórych zawodników, którzy przy Piłsudskiego spędzili setki godzin, trenując i grając mecze.

OKPR Warmia Energa Olsztyn – MKS Grudziądz sobota, Hala Urania – godz. 17:00

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE