Eska Summer City Olsztyn! Lecimy na Warmię i Mazury [RELACJA]

2022-08-11 10:30

Trwa wakacyjna akcja Eska Summer City. To dwa miesiące extra zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Podpowiadamy, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

Wakacyjne spotkanie na lotnisku Olsztyn-Mazury

O tym, że warto odwiedzić Warmię i Mazury nie trzeba przekonywać. Jednak perspektywa wielogodzinnej podróży autem czy pociągiem z południa Polski może być mało atrakcyjna. Od 2016 roku można skorzystać z połączeń lotniczych. Wrocław, Kraków, Rzeszów z tych miast w niecałą godzinę dotrzecie do portu lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach, a potem pozostaje już zwiedzanie i podziwianie przepięknych widoków naszego regionu.

Kto ma urlop jeszcze przed sobą? Gdzie planujecie spędzić wakacje tego lata? Dlaczego wybraliście lotnisko Olsztyn-Mazury? Na te pytania odpowiedzi szukała ekipa Eska Summer City… polecamy naszą relację!

Eska Summer City Olsztyn! Lecimy na Warmię i Mazury

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

QUIZ. Masz pecha czy szczęście?

Pytanie 1 z 10
Drogę przebiega Ci czarny kot, co robisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE