Dni Świadomości Żywieniowej na UWM jeszcze w tym tygodniu [AUDIO]

2022-05-04 15:17
Dni Świadomości Żywieniowej na UWM jeszcze w tym tygodniu
Autor: pixabay.com Dni Świadomości Żywieniowej już od piątku

Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie zaprasza na „IV Dni Świadomości Żywieniowej”. Po raz pierwszy wydarzenie ma wymiar międzynarodowy i jak zawsze będzie odbywać się w formule online.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.04.2022

IV Dni Świadomości Żywieniowej

Kolejna edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem projektu rozpocznie się w piątek 6. maja i potrwa do niedzieli 8. maja włącznie. Tym razem wydarzenie trwa nieco krócej, ale zanosi się na trzy bardzo intensywne dni, pełne interesujących prelekcji.

„IV Dni Świadomości Żywieniowej” – czyli trzy intensywne dni wykładowe, na których specjalnie dla Państwa prawdziwi specjaliści ze świata żywienia zaprezentują wykłady, opierające się na rzetelnej, specjalistycznej wiedzy. W dalszym ciągu utrzymujemy interdyscyplinarny charakter naszego wydarzenia - będziemy gościć żywieniowców, technologów, dietetyków, psychologów, lekarzy. Na razie możemy zdradzić, że będziemy gościć prelegentów z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Wydziału Nauki o Żywności, Wydziału Lekarskiego, Wydziału Biologii i Biotechnologii, Wydziału Prawa i Administracji oraz Szkoły Zdrowia Publicznego. Co nowego czeka na uczestników? Dni Świadomości Żywieniowej zmieniamy na Międzynarodowe Dni Świadomości Żywieniowej! Będziemy mieli zaszczyt gościć naukowców z Hiszpanii, Włoch oraz Turcji – zapowiadają organizatorki wydarzenia dr Joanna Ciborska z Wydziału Nauk o Żywności UWM oraz Aleksandra Purkiewicz z Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM.

Posłuchaj: z organizatorkami IV Dni Świadomości Żywieniowej rozmawia Anita Zalewska

Coffee time is anytime - rozpoznaj najpopularniejsze sposoby podawania kawy?

Pytanie 1 z 10
Espresso to:
Dni Świadomości Żywieniowej na UWM jeszcze w tym tygodniu
Autor: materiały organizatora Dni Świadomości Żywieniowej już od piątku

„IV Dni Świadomości Żywieniowej” odbędą się w formule online. Można wcześniej zgłaszać chęć udziału w prelekcjach, a udział w nich jest bezpłatny.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE