Egzotyczny kurort na Mazurach? Te widoki zapierają dech w piersiach! [ZDJĘCIA]

2020-03-02 9:19

Widoki mazurskiego miasteczka z lotu ptaka zapierają dech w piersiach. Niepozorne na co dzień miasteczko przypomina do złudzenia egzotyczne kurorty. Kiedy zobaczysz te fotografie, od razu zapragniesz wybrać się na urlop właśnie do Ełku!

Niesamowitymi ujęciami Ełku podzielił się z nami Pan Leszek Lubański. Od 2015 roku na fanpage'u "Ełk z lotu ptaka i naziemnego nielota" publikuje zdjęcia mazurskiego miasteczka. Mimo że są to amatorskie fotografie, robią ogromne wrażenie.

Ełk mieści się w północno-wschodniej Polsce na Mazurach, w niesamowitej krainie z lasami i tajemniczymi zagajnikami z przezroczystymi jeziorami. To obecnie największe miasto w tym regionie. Znajduje się w malowniczej okolicy nad rozległym jeziorem Ełckim, jeziorem Sunowo i rzeką Ełk, będącą dopływem Biebrzy. Serce Mazur jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób, które poszukują spokoju, ale również chcą spędzić wolny czas aktywnie.

ESKA TOP 5 odc. 109
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE