Mazurska wersja #Hot16Challenge2. Jak rapuje burmistrz Giżycka? [WIDEO]

2020-05-22 12:00
Burmistrz Giżycka rapuje i gra na gitarze! Karol Iwaszkiewicz w #Hot16Challenge2
Autor: YouTube: UM Giżycko #Hot16Challenge2. Do wyzwania dołączył burmistrz Giżycka - Karol Iwaszkiewicz

Wyzwanie #hot16challenge2 podejmują nie tylko muzycy, ale też aktorzy, dziennikarze czy politycy. Do akcji przyłączył się również burmistrz Giżycka Karol Iwaszkiewicz. Jak się okazuje, oprócz rapowania, zaprezentował też umiejętność grania na gitarze. Czy spodoba się Wam żeglarska odpowiedź burmistrza na #Hot16Challenge2? Oceńcie po obejrzeniu nagrania na ESKA Olsztyn.

#Hot16Challenge2 - Co to takiego?

Hot16Challenge2 to akcja, którą zapoczątkował raper Solat. Jest to już druga edycja wyzwania. Poprzednia miała miejsce w 2014 roku. Wyzwanie polega na nagraniu materiału wideo, w którym raper wykonuje 16 wersów pod dowolny beat. W założeniu trzeba opublikować ją w ciągu 72 h od nominacji. Ideą tegorocznego wyzwania jest pomoc służbie zdrowia w walce z koronawirusem. Datki można przekazywać na siepomaga.pl.

#Hot16Challenge2 - Rapuje Karol Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka

Do akcji włączyła się niemal cała Polska. Rapują nie tylko gwiazdy sceny muzycznej, ale też aktorzy, dziennikarze i politycy. Niedawno pisaliśmy o prezydencie Ełku, Tomaszu Adrukiewiczu, który podbił serca ełczan swoim kawałkiem. Teraz czas na burmistrza Giżycka - Wojciecha Karola Iwaszkiewicza.

Dziki na starówce w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE