Anna Dereszowska przeprowadza się na Mazury. Czy zrezygnuje z aktorstwa?

2020-12-23 14:10

Anna Dereszowska przeprowadza się na Mazury. Aktorka postanowiła zaryzykować i w nowym roku kompletnie zmienić swoje życie. Właśnie buduje nowy dom, a w planach ma nowy biznes. - Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy - napisała w mediach społecznościowych.

Anna Dereszowska przeprowadza się na Mazury

Anna Dereszowska jest znaną i cenioną aktorką teatralno-musicalową, filmową oraz telewizyjną. Aktualnie pracuje nad nowym serialem TVN-u pt. "Tajemnica zawodowa". W wolnych chwilach natomiast wyjeżdża na Mazury, gdzie wraz ze swoim partnerem buduje nowy dom. O rewolucyjnych zmianach, jakie wkrótce zamierza wprowadzić do swojego życia, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Mój chłopak i nasz nowy świat. Budujemy się. Daleko od miasta. Daleko od dotychczasowej rzeczywistości. Z perspektywą na kompletną zmianę naszego świata, stylu życia i pracy. Dużo o tym myśleliśmy i wciąż myślimy, ale jeśli nie zaryzykujemy, nie sprawdzimy, nigdy się nie dowiemy... Daniel Dudniak śmieje się, że czujemy niepokój, jeśli przez dłużej niż pół roku nie kręci się u nas betoniarka. No wiec właśnie się rozkręciła! I tym razem pokręci się przy tej okazji nie tylko betoniarka! Trzymajcie za nas kciuki!" - czytamy na Instagramie Anny Dereszowskiej.

Anna Dereszowska planuje nowy biznes na Mazurach. Czy rzuci aktorstwo?

Dereszowska zdradziła też, że oprócz budowy domu na Mazurach, w planach ma rozkręcenie nowego biznesu. -  Jest to miejsce, w którym goście będą mogli spędzić czas. Mamy zamiar postawić tam domki, które będą na wynajem. - uchyliła rąbka tajemnicy goszcząc w studiu "Dzień Dobry TVN". Nie oznacza to jednak, że aktorka całkowicie zrezygnuje ze swojego zawodu. Na plany i do teatru będzie do Warszawy dojeżdżać.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE