Za miesiąc bieg „Run for a smile”. Dołącz do wielkiej rywalizacji!

2021-05-04 12:00 MR
Run for a smile
Autor: https://www.facebook.com/run4asmile Zawodnicy podczas biegu Run for a smile w 2019 roku

Trwają przygotowania do ósmej edycji biegu „Run 4 a smile”. Organizuje go Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Są duże szanse na to, że zawody odbędą się w formie stacjonarnej.

Można będzie pobiec i powalczyć o medale, ale również pomóc potrzebującym. Przed nami ósma edycja charytatywnego biegu „Run for a smile”. Zawody przygotowują studenci i wykładowcy nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu.

Sądeczanie sprzątali brzegi Kamienicy

Jeśli sytuacja epidemiczna powoli na zorganizowanie biegu w takiej tradycyjnej formule, to on się odbędzie. Jeśli nie, przygotowani jesteśmy na podobną formę do zeszłorocznej, czyli e-rywalizacji. Co roku w trakcie biegu zbierane są pieniądze dla podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda. Tym razem będziemy zbierać na leczenie i rehabilitację 5-letniej Marysi Zwolińskiej, u której w czerwcu 2020 roku lekarze zdiagnozowali białaczkę limfoblastyczną – mówi Justyna Sokołowska – Woźniak z WSB-NLU.

Jeśli zawody uda się zorganizować w formie stacjonarnej, to trasa poprowadzi ścieżkami w nowosądeckim skansenie. Zaplanowano różne kategorie: 4 kilometry dla dorosłych oraz biegi dla dzieci. Zawody odbędą się 5 czerwca. Zapisać można się już teraz. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl