W sobotę w Nowym Sączu bieg po uśmiech. DZIŚ ostatni dzień zapisów

2022-05-31 7:33
Biegacze
Autor: www.pixabay.com

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja charytatywnego biegu Run for a smile, który organizuje Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Dla zawodników przygotowano kilka tras. Pobiec można nie tylko w Nowym Sączu, ale też w każdym miejscu na świecie.

Za kilka dni w Nowym Sączu odbędzie się Bieg po uśmiech

Lubicie biegać i rywalizować z innymi? To macie ostatnią szansę na to, żeby zapisać się do biegu Run for a smile, który organizuje Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Zawody odbędą się w sobotę, 4 czerwca. Trasa głównego biegu poprowadzi przez nowosądecki Skansen i będzie liczyć 4 kilometry.

Dochód z całej akcji będzie przeznaczony dla 13-letniej Julki, która potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Dziewczynka chorowała na guza mózgu. Wszystkie osoby, które nie mogą być z nami, mogą włączyć się do akcji w dowolnym miejscu na świecie. Mogą jeździć na rowerze, biegać, spacerować. Też należy się wcześniej zarejestrować – wyjaśnia Justyna Sokołowska – Woźniak z Wyższej Szkoły Biznesu.

QUIZ. Prawda czy fałsz? Czy rozpoznasz kulinarne fakty i mity? Sprawdź!

Pytanie 1 z 29
Fioletowe ziemniaki są jadalne i bardzo smaczne.

Do zawodów można zapisać się TUTAJ. Impreza odbędzie się w sobotę na terenie Miasteczka Galicyjskiego i Skansenu oraz na stadionie MOSiR „Jedność”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE