Trwa remont drogi powiatowej w Ptszkowej.  Będą kolejne utrudnienia

i

Autor: Starostwo powiatowe w Nowym Sączu Trwa remont drogi powiatowej w Ptszkowej. Będą kolejne utrudnienia

Uwaga kierowcy. Droga powiatowa w Ptaszkowej znowu będzie zamknięta!

2021-12-13 18:00

Zima na razie nie przeszkadza drogowcom, dlatego w wielu miejscach nadal trwają prace remontowe. Tak jest na przykład w Ptaszkowej w gminie Grybów. Niestety dla kierowców takie prace oznaczają też utrudnienia.

Przez trzy najbliższe dni czasowo będzie zamykany odcinek, który łączy drogę krajową numer 28 z trasą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów. Prace zaplanowano tam od 14 do 16, między godziną 8:00, a 16:00.

Remontowany odcinek będzie można ominąć drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów, potem ulicą Węgierską w Grybowie i drogą krajową numer 28.

Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości tych prac dla mieszkańców pobliskich domów i osób korzystających z tej drogi. Prosimy jednak o cierpliwość. Po remoncie to miejsce całkowicie zmieni swój wygląd - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Droga powiatowa Ptaszkowa – Ptaszkowa w remoncie jest od kilku miesięcy. Fachowcy wymienią tam nie tylko sam asfalt, ale teżz budują nowe chodniki oraz przejścia dla pieszych. Będzie też nowe oświetlenie uliczne. Wcześniej nad tą trasą przebudowano też wiadukt kolejowy, który poszerzono.

QUIZ. Historia mistrzostw świata w szachach

Pytanie 1 z 12
8. Kto był nieoficjalnym mistrzem świata w okresie rozbratu Stowarzyszenia Arcymistrzów z federacją FIDE (od roku 1993)?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE