Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na jednej z dróg powiatowych. Tym razem w gminie Łososina Dolna

2022-10-04 17:47
Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy z gminy Łososina Dolna w regionie sądeckim.  P
Autor: Darek Rys Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy z gminy Łososina Dolna w regionie sądeckim. P

Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy z gminy Łososina Dolna w regionie sądeckim. Przez dwa dni będzie zamknięty kawałek powiatowej trasy, która prowadzi właśnie przez teren tej gminy.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w środę 5 października oraz w czwartek 6 października między godziną 7:00, a 17:00 będą prowadzone prace remontowe na drodze  powiatowej Tymowa - Łososina Dolna.

Niestety dla kierowców oznacza to utrudnienia, bo wspomniana droga w tym czasie będzie częściowo zamknięta dla samochodów. Nie będzie można przejeżdżać przez miejscowość Michalczowa.

Objazdy wyznaczono drogą powiatową Łęki - Kąty - Dobrociesz, krajową Czchów - Kurów i powiatową Tymowa - Łososina Dolna.

Drogowcy zaznaczają jednak, że takie prace będzie można wykonać tylko przy dobrej pogodzie. Dlatego remont powiatowej trasy Tymowa - Łososina Dolna może się przesunąć na kolejne dni.

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat 50-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym zajmował się Joe, bohater filmu "Bulwar zachodzącego słońca" (1950)?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE