Tragiczny wypadek na ul. Sądeckiej w Krynicy. Nie żyje 19-latka

2021-11-29 13:11
policja
Autor: KMP Nowy Sącz

Przed południem doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 981 w okolicy Krzyżówki na Sądecczyźnie. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu zginęła jedna osoba, drugą przewieziono do szpitala. Policja ostrzega – warunki do jazdy są bardzo złe.

Do zdarzenia doszło około godziny 10. Osobowy Ford, którym jechały dwie osoby, zderzył się z samochodem ciężarowym. W wypadku na miejscu zginęła 19-latka, która jechała samochodem osobowym. 20-latka, który kierował Fordem, przewieziono do szpitala w Krynicy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Sądeckiej w Krynicy na łuku drogi, to jest w ciągu trasy wojewódzkiej numer 981. Para jadąca samochodem osobowym jechała w kierunku Nowego Sącza – informuje Justyna Basiaga z nowosądeckiej Policji.

Policja przypomina, że na drogach panują bardzo trudne warunki. W okolicy Krynicy cały czas pada śnieg, temperatura utrzymuje się w okolicy zera, na drogach jest ślisko. Droga w miejscu wypadku nadal jest zamknięta. Policja kieruje na objazdy.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE