Teatr Nowy zaprasza na warsztaty aktorstwa telewizyjnego. W planie praca przed kamerą

2021-04-12 12:16
kamera
Autor: www.pixabay.com

Jak wygląda praca na planie filmowym – tego będzie można dowiedzieć się na specjalnych warsztatach w Nowym Sączu. Takie zajęcia organizuje Teatr Nowy. O blaskach i cieniach zawodu aktora opowiedzą fachowcy z tej branży.

Blaski i cienie pracy aktora telewizyjnego poznają mieszkańcy Nowego Sącza. Teatr Nowy zaprasza na warsztaty filmowe. Poprowadzi je aktorka Gabriela Oberbek. Zajęcia potrwają dwa dni. W planie jest między innymi praca z kamerą.

W Nowym Sączu pojawiły się stacje do naprawy rowerów

Na te warsztaty zapraszamy młodzież, ale również dorosłych – wyjaśnia Violetta Pomietło z Teatru Nowego. - To będą na pewno intensywne dwa dni pracy przed kamerą, której efekt będzie widoczny, ponieważ w planie jest nagranie różnych scenek. Uczestnicy dostaną później na pamiątkę płytę ze swoimi scenami.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?

Warsztaty odbędą się 24 i 25 kwietnia w Teatrze Nowym w Nowym Sączu. Informacje na temat zapisów znajdziecie TUTAJ. To już kolejne warsztaty na jakie w tym sezonie zaprasza teatr nowy. Kilka miesięcy temu aktorzy teatru organizowali walentynkowe warsztaty dla par, cały czas działa także szkółka dla dzieci i młodzieży, gdzie młodzi sądeczanie mogą doskonalić swój warsztat aktorski. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE