Spore ilości amfetaminy i marihuany w rękach policji. Właściciel narkotyków za kratkami

2020-10-16 20:00 DR
Spore ilości narkotyków w rękach policji
Autor: KMP Nowy Sącz Spore ilości narkotyków w rękach policji

Policjanci z Nowego Sącza zabezpieczyli spore ilości narkotyków. Była to głównie amfetamina oraz marihuana. Narkotyki znaleziono podczas przeszukania mieszkania 28-latka.

W sumie mundurowi zabezpieczyli blisko 200 gramów narkotyków, z których część była już podzielona na porcje, w tym ponad 175 gramów amfetaminy i blisko 21 gramów suszu ziela konopi.

Funkcjonariusze zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu zapukali do mieszkania 28-latka. Ten widząc z kim ma do czynienia, swoim ciałem szybko zablokował drzwi. Nic mu to jednak nie dało, bo funkcjonariusze weszli do środka i przeszukali jego mieszkanie. Część amfetaminy mężczyzna miał przy sobie, w kieszeni spodni. Jednak większość była schowana w słoiku umieszczonym w zamrażarce. W plecaku miał jeszcze marihuanę, a w pokoju maczetę-mówi Iwona Grzebyk Dulak z policji w Nowym Sączu.

Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu zatrzymanemu 28 latkowi przedstawił zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku i mężczyzna trafił już do aresztu na 3 miesiące. Tam poczeka na wyrok. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.