Sądeczanie kupują rowery. Tak dużego zainteresowania nie było od dawna

2021-03-29 7:39
rowery
Autor: Michał Rejduch

Jedni tracą ale inni zyskują. Pandemia koronawirusa pomaga sklepom rowerowym i to dosłownie. Tak dużego zainteresowania zakupem dwóch kółek w wielu sklepach w Nowym Sączu nie było od dawna. Najszybciej i najlepiej sprzedają się rowery rekreacyjne.

Prawdziwy boom przeżywają teraz sklepy rowerowe w Nowym Sączu. Sporo osób w ostatnim czasie decyduje się na zakup wymarzonych dwóch kółek. Warto się pospieszyć, bo w wielu sklepach rowery schodzą jak przysłowiowe świeże bułeczki..

Jak przygotować rower do sezonu wiosennego

Obserwujemy ogromne zainteresowanie rowerami – mówi Jan Zaczek, z jednego ze sklepów rowerowych w Nowym Sączu. - W sumie nie ma się co dziwić, to jedna z niewielu aktywności jaka nam została. Sądeczanie głównie pytają o rowery rekreacyjne. Widzimy, że nawet osoby, które bardzo amatorsko podchodzą do tematu chcą tej aktywności, chcą uprawiać sport. Widzimy to też na serwisie. Bardzo dużo rowerów do nas trafia. Rowery rekreacyjne możemy jeszcze dostać od ręki, chociaż ta sytuacja zaczyna się powoli zmieniać. Na niektóre modele trzeba poczekać.

Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?

Rowery schodzą bardzo szybko. To co na tę chwile jest dostępne, za dwa trzy tygodnie będzie trzeba zamawiać i czekać. Ceny nowych rowerów w porównaniu do ubiegłego roku na razie nie zmieniły się.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE