Sądeccy policjanci uratowali mężczyznę, który chciał się zabić. To była prawdziwa walka z czasem!

2022-11-28 16:58
Sądeccy policjanci uratowali mężczyznę,  który chciał się zabić
Autor: KMP Nowy Sącz Sądeccy policjanci uratowali mężczyznę, który chciał się zabić

Policjanci z Nowego Sącza, którzy pojechali na interwencję w związku z awanturą domową, uratowali mieszkańca powiatu, który targnął się na swoje życie. Liczyła się każda chwila. Na szczęście policjanci zdążyli.

Kilka dni temu oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że w domu na terenie powiatu nowosądeckiego doszło do awantury między dwoma mieszkańcami będącymi pod wpływem alkoholu.

Na miejsce został skierowany patrol. Kiedy policjanci rozmawiali z domownikami, nagle wbiegł krewny, który poinformował, że jeden z mężczyzn, który wcześniej się awanturował, zaraz zrobi sobie krzywdę. Policjanci natychmiast pobiegli we wskazane miejsce i uratowali desperata. Funkcjonariusze zadbali również o bezpieczeństwo mężczyzny do czasu przyjazdu ratowników medycznych, po czym przekazali go pod ich opiekę - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Następnie mężczyzna został przetransportowany przez załogę karetki do szpitala w Nowym Sączu.

QUIZ. Znane galerie handlowe w Polsce. Wiesz, w jakich miastach się znajdują?

Pytanie 1 z 15
Na początku będzie łatwo. ZŁOTE TARASY znajdują się...

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE