Remont Młodzieżowej i Racławickiej. Jak idą prace? Zobacz zdjęcia!

2021-09-21 12:00

Od kilku tygodni trwa remont ulic Racławickiej i Młodzieżowej w Nowym Sączu. Jedna i druga były mocno zniszczone. Kierowcy, którzy nimi jechali, musieli uważać na ogromne dziury. Remontu nie mogli doczekać się również mieszkańcy okolicznych bloków.

Fachowcy już zerwali stare płyty, którymi były wyłożone Racławicka i Młodzieżowa. W miejscu, którędy pojadą samochody, wysypano już kamień, a także ułożono krawężniki. Na części ulicy Racławickiej gotowy jest już chodnik dla pieszych. Prace postępują również na ulicy Młodzieżowej. Widać już zarys nowego przebiegu drogi. Wjazd do garaży zyskał nową kostkę.

Ulica Hoffmanowej w Nowym Sączu po remoncie

Remont Młodzieżowej i Racławickiej był zapowiadany od dawna. Przy ulicach pojawi się nowe oświetlenie. W ich pobliżu znajdują się bloki mieszkalne, domy jednorodzinne oraz garaże. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Sonda
Czy Monika Olejnik jest dobrą dziennikarką?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE